[Part_Marquee]
يكشنبه 25 آذر 1397   08:49:55

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 152

قرآن راه رستگاری را آموزش می دهد 
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، در مراسم افتتاحیه بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه،صحیفه سجادیه و اذان ویژه فرزندان کارکنان  
---------------------------
 
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان؛
قرآن راه رستگاری را آموزش می دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، در مراسم افتتاحیه بیست و دومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه،صحیفه سجادیه و اذان ویژه فرزندان کارکنان شرکت گاز استان اصفهان، که روز گذشته 4 اسفند ماه در سالن آمفی تئاتر شهید بهشتی برگزار شد، با اشاره به نقش قرآن و تاثیرات آن بر زندگی فردی و اجتماعی  تاکید کرد: قرآن راه رستگاری را آموزش می دهد.
وی، ادامه داد: قرآن تنها معجزه ای است که درحال حاضراز پیامبراسلام (ص) دراختیاربشرقرار دارد و وسیله ی هدایت انسان از ظلمت به سوی نور است ولی به تنهایی کافی نیست و به تبیین کننده نیازدارد.
علوی، گفت: آموزش قرآن به کودکان یکی ازحقوقی است که برگردن والدین می باشد و برای آشنا کردن آنها با مهم ترین حقشان باید خود والدین به قرآن اهتمام جدی داشته باشند.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان اینکه خوشبختانه تعداد شرکت کنندگان امسال نسبت به سال گذشته با 18 درصد رشد مواجه بوده است گفت: شرکت گاز استان اصفهان به صورت هدفمند درخصوص آموزش آموزه‌های قرآنی اقدام کرده است که یکی از این اهداف فرهنگ سازی و ترویج اخلاق اسلامی وکاهش آسیب‌های اجتماعی است.
مهندس علوی، خاطر نشان ساخت: تلاوت قرآن در خانه در سایر افراد خانواده نیز اثر دارد، پدر و مادری که خواندن قرآن جزو برنامه زندگی آنان است فرزندانشان نیز به فراگیری و خواندن قرآن علاقه مند می شوند و این خود یکی از راه های تعلیم قرآن به فرزندان است، زیرا کودک و نوجوان به طور عمده تحت تأثیر سخنان والدین، معلمان و دوستان است و این تأثیرپذیری در کودکی بیشتر از بزرگسالی است.
در ادامه ، سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان در خصوص این دوره از مسابقات افزود: این رقابت قرآنی با حضور228 علاقمند قرآن ، در رشته های حفظ(تخصصی، عمومی و موضوعی)، قرائت (ترتیل و تحقیق)، صحیح خوانی، مفاهیم(قرآن و نهج البلاغه)صحیف سجادیه، اذان و قصه گویی برگزار خواهد شد.
سید حسن موسوی ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان اظهار داشت: برگزاری این قبیل برنامه ها و توسعه هر چه بیشتر آن وظیفه وافتخاری بزرگ برای شرکت گاز به شمار می رود و ‌قطعاً تاثیر زیادی در حضور بیشتر قرآن در زندگی و پیشرفت سطوح مختلف امور خواهد داشت.
رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان گفت: نهاد های دارالقرآن و واحدهای فرهنگی ادارات می بایست هدفمند تر برای توسعه قرآن ونهج البلاغه در کنار وظایف خدماتی کارکنان، فعالیت نمایند.
سید حسن موسوی بیان داشت: خوشبختانه امسال حضورفرزندان در بیستمین و دومین دوره مسابقات قرآنی با رشد 18 درصدی نسبت به سال گذشته برپا می شودکه 129 نفر از آنها دختر و 98 نفر پسر هستند.
لازم به ذکر است، مسابقات فرهنگی قرآنی این دوره درقالب یک جشنواره بخش های متنوعی داشت و در فضای شاد و سرشار از معنویت در 4 اسفند ماه سالجاری در اداره مرکزی شرکت گاز استان اصفهان اجرایی گردید .
گفتنی است ؛ نفرات نخست هر رشته برای شرکت در مسابقات سراسری به میزبانی شرکت ملی گاز ایران اعزام خواهند شد.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما