[Part_Marquee]
دوشنبه 29 مرداد 1397   13:47:04

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 127

بهره برداری از سه پروژه گازرسانی در کاشان 
سه طرح گازرسانی در کاشان با ارزش افزون بر 20 میلیارد ریال همزمان با دهه مبارک فجر در آئینی با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد و به بهره برداری رسید 
----------------------
همزمان با یوم الله دهه فجر 96؛
بهره برداری از سه پروژه گازرسانی در کاشان
سه طرح گازرسانی در کاشان با ارزش افزون بر 20 میلیارد ریال همزمان با دهه مبارک فجر در آئینی با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان روز پنجشنبه در آئین افتتاح این طرح ها  گفت: ایستگاه TBS فاز 2 ناجی آباد کاشان با ظرفیت 20 هزار مترمکعب در ساعت با هزینه ای بیش از 12 میلیارد ریال و ایستگاه TBS شهرک صنعتی بهارستان با ظرفیت 5 هزار مترمکعب در ساعت با هزینه ای بالغ بر6 میلیارد ریال احداث شده است.
سیدمصطفی علوی در خصوص بهره برداری گازرسانی به روستای بالا عباس آباد اظهار داشت: پروژه گازرسانی این روستا با هزینه‌ای بالغ بر 2 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
وی با اشاره به اینکه بیش از 126 هزار خانوار کاشانی مشترک گازطبیعی هستند از مردم فهیم و انقلابی این شهرستان خواست ؛ در مصرف گاز صرفه‌جویی کنند.
 مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان تاکید کرد: گاز طبیعی سوختی بسیار ارزان، سریع الوصول و پاک است که استفاده از این نعمت نه تنها رفاه را برای ما به ارمغان می آورد بلکه باعث رونق اقتصادی جامعه نیز می شود.
مهندس علوی، همچنین با تاکید بر رعایت نکات ایمنی گاز، با اشاره به اینکه شبکه های گازرسانی سراسر کشور به هم پیوسته است، از مشترکین گاز طبیعی بویژه بخش خانگی، درخواست نمود نسبت به مصرف بهینه و منطقی گاز توجه نمایند.
وی افزود: این شرکت علاوه بر توسعه چرخه تولید در راستای کاهش آلاینده های محیط زیست اهتمام ویژه ای بر گازرسانی به واحدهای صنعتی استان و نیروگاه ها دارد به گونه ی که در حال حاضر بیش از ۶ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی را از این نعمت خدادادی بهره مند ساخته است و همچنین در تمامی نیروگاه های استان از گاز طبیعی به جای سوخت های مایع و فسیلی استفاده می شود.
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، همچنین از بهره برداری 4 طرح بزرگ گازرسانی در سطح استان اعم از ؛ بهره برداری از 13کیلومتر خط انتقال 20 اینچ و راه اندازی ایستگاه CGS شهرسجزی (با ظرفیت 100هزار متر مکعب در ساعت) ، بهره برداری از ایستگاه شهید خرازی مجتمع فولاد مبارکه با ظرفیت 200هزار متر مکعب بر ساعت و 8 کیلومتر خط انتقال 36 اینچ ، بهره برداری از 17 کیلومتر خط انتقال 16 اینچ شهر کمشچه از توابع شهرستان برخوار و بهره برداری از ساختمان اداری جدید اداره گاز دولت آباد خبر داد و گفت: امسال در این ایام الله در مجموع 7 پروژه بزرگ گازرسانی با هزینه ای بالغ بر 806 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما