[Part_Marquee]
شنبه 29 دي 1397   17:41:13

نظرات انتقادات شکایات


سامانه ارتباط با مشتریان

مشاهده گازبهاء

   مشاهده قبض گاز

بازدید از این بخش:

تعداد بازديد اين صفحه: 110

آموزش رادیوگرافی دیجیتال درشرکت گاز استان اصفهان 
دوره آموزشی رادیوگرافی دیجیتال ویژه کارشناسان شرکت های گاز استانی و شرکت های پیمانکاری فعال در حوزه بازرسی فنی، برگزار شد. 
------

 دوره آموزشی رادیوگرافی دیجیتال ویژه کارشناسان شرکت های گاز استانی و شرکت های پیمانکاری فعال در حوزه بازرسی فنی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، به منظور آشنایی کارشناسان شرکت های گاز استانی و شرکت های پیمانکاری فعال در حوزه بازرسی فنی، کارگاه آموزشی رادیوگرافی دیجیتال به مدت یک روز با همکاری مشترک واحد بازرسی فنی و واحد آموزش شرکت گاز استان اصفهان برگزار  شد.

کارگاه آموزشی مذکور با تدریس نماینده آلمانی شرکت DURR و با همکاری شرکت پرتو کاران تابش، با حضور ۴۴ نفر از نمایندگان ۱۶ شرکت پیمانکاری فعال در زمینه بازرسی فنی و ۱۰ شرکت زیرمجموعه شرکت ملی گاز در واحد آموزش گاز استان اصفهان برگزار گردید.

لازم به ذکر است،در این کارگاه آموزشی، اصول علمی و عملی رادیوگرافی به روش دیجیتال مورد بحث قرار گرفت و تجهیزات مورد استفاده در این روش به صورت عملی معرفی شد.

گفتنی است، این تکنولوژی طی دهه گذشته با استقبال خوبی از سوی شرکت های ایرانی مواجه شده که می توان، رادیوگرافی بدون فیلم و مواد ظهور و ثبوت،کاهش پرتوگیری وسرعت بالا در پاسخگویی بویژه در زمان لوپ و تزریق گاز را از مهمترین مزایای آن برشمرد.

 
  

ravabet_omumi@nigc-isfahan.ir:ارتباط با روابط عمومی;
    شماره تلفن5رقمی اداره مرکزی:38132   خارج از استان اصفهان38132-031
       

;شماره تلفن گویا روابط عمومی: 36286363; شماره تلفن روابط عمومی: 36279869


مجری سایت : شرکت سیگما